Anna

„Od wielu lat z mamą używamy kremu Kajoróż i działa on niesamowicie! Skóra po nim jest niezwykle gładka i nawilżona, znika większość przebarwień, zmniejsza się widoczność porów, a nawet blizn czy śladów po oparzeniach. Sprawdza się również przy cerze trądzikowej oraz tłustej. Jest wyjątkowo wydajny (potrzeba naprawdę małej ilości aby pokryć twarz i szyję) i działa niezwykle szybko – już po pierwszym użyciu były niesamowite efekty – co sprawia, że jest wart swojej ceny.”

Irena

„Kremy pielęgnacyjne Firmy „Hegu” z Rynarzewa to prawdziwa rewelacja. Używam ich od lat i nie zamieniałbym ich na żadne inne. Nie wierzę po prostu że mogłoby być coś lepszego. Znajomi którzy spotykają mnie po latach zauważają że wyglądam lepiej niż 5 czy 10 lat temu. Mówią, że aż kwitnę i nie wyglądam na swoje lata, a pragnę dodać że mam prawie 65 lat. Nie mam problemów ze skórą twarzy przebywając na słońcu.

Zanim zaczęłam stosować kremy firmy „Hegu” odczuwałam problemy ze skórą już po zetknięciu się z pierwszymi marcowymi promieniami słońca, nie mówiąc o pełni lata zwłaszcza nad wodą.”