DE35838Nasza firma istnieje od 1998 roku.

Od samego początku przyświecała nam jedna idea: pomoc ludziom w zakresie poprawy ich jakości życia, począwszy od profilaktyki zdrowotnej po zdrowy naturalnie piękny wygląd zewnętrzny. Z tą myślą założyliśmy pierwszą w Polsce i Europie Prywatną Klinikę Holistyczną, gdzie stosujemy naturalne terapie poprawiające jakość życia naszych pacjentów. Wykorzystujemy akupunkturę, akupresurę, elektropunkturę, masaże, magnetoterapię, światłoterapię, termostymulację, wizualizację, terapię fotocząsteczkową, suplementację, fitoterapię, terapie związane z uzależnieniami.

Więcej na stronie internetowej: www.klinikaholistyczna.pl

HEGU to nazwa punktu akupunktury, który znajduje się na meridianie jelita grubego i ma niezwykłe działanie na organizm człowieka. Przez punkt akupunktury HEGU, stymulować możemy ciało i umysł człowieka, gdyż ma działanie odtruwające, wzmacniające, antydepresyjne, przeciwzapalne, immunologiczne i przeciwbólowe. Pobudzanie tego miejsca ma doskonały wpływ na poprawę zmian skórnych.

Działanie HEGU jest odzwierciedleniem naszej misji założenia marki, stąd pomysł na nazwanie tak naszej linii kosmetyków pielęgnacyjnych.

Wszystko po to ...aby piękno pozostało pięknem…