DE35691Kremy pielęgnacyjne HEGU są wyjątkowym produktem na rynku. Zastosowaliśmy w nich makro i mikrocząsteczkową formułę działania na ciało i skórę twarzy człowieka. Część składników kremów przenika w najgłębsze warstwy skóry, pozostała zaś tworzy na powierzchni ciała warstwę ochronną.

Nasze produkty są skomponowane ze 100% naturalnych składników najwyższej jakości.

To doskonałe kremy dla każdego rodzaju skóry. Posiadają cenne właściwości odżywcze. Zawierają dużą ilość witamin i minerałów, niezbędnych do zachowania zdrowej lub zregenerowania zniszczonej skóry. Nawilżają skórę, jak również wzmacniając warstwę cementu międzykomórkowego, chronią ją przed utratą wody. Wspomagają syntezę kolagenu, co wpływa istotnie na regenerację tkanki. Dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są niezastąpionym budulcem, biorą udział w tworzeniu prawidłowych nowych komórek skóry, sprawiając, że staje się gładka i elastyczna. Zawierają antyutleniacze neutralizujące wolne rodniki niszczące skórę, przez co korzystnie wpływają na jej stan, pozostawiając skórę piękną, gładką, świeżą i miękką. Posiadają naturalne filtry chroniące skórę przed szkodliwymi skutkami opalania, dlatego są rewelacyjne zarówno do opalania, jak i po opalaniu.

Holistyczne podejście do terapii, zmusza nas terapeutów do szerokiego spojrzenia na danego człowieka. Musimy znaleźć przyczynę dolegliwości, by skutecznie oddziaływać na problem. Nie oddzielamy nigdy emocji od ciała, gdyż głęboko wierzymy, że są to nierozłączne elementy naszego istnienia. Stąd też pomysł na pielęgnację ciała, zarówno pod kątem somatycznym, jak i emocjonalnym. Skóra jest obrazem wnętrza, zatem nie jest czymś wyizolowanym od ciała.

Na tej filozofii oparliśmy linie kosmetyków pielęgnacyjnych HEGU. Mają one poprawiać jakość skóry, samopoczucie, dodawać energii życiowej i gwarantować harmonię wnętrza ze światem zewnętrznym. Kremy są tak opracowane, by służyły człowiekowi z każdą grupą krwi. Jesteśmy zafascynowani człowiekiem, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Nie ma u nas miejsca na instrumentalne podejście do ludzi. Niestety, w dzisiejszych czasach nie zwraca się na to uwagi. Stąd holistyczne podejście do problematyki zdrowia, wymusiło na nas takie właśnie działanie w zakresie pielęgnacji ciała, które uwzględnia indywidualność każdego człowieka, bez względu na wiek.

Każdy z nas jest inny, choć problemy mogą być zbliżone. Ten fakt mówi sam za siebie.

Nie wszystko jest dla wszystkich. Dlatego opierając się o 20 lat doświadczeń, uwzględniania badań naukowych i obserwacji, udało się nam opracować produkty HEGU odpowiadające na indywidualne potrzeby każdego człowieka.